ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .پوستر تجاری سازی
تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 خرداد 1400
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 خرداد 1400
آخرین مهلت ثبت نام
25 آبان 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله
30 مهر 1400
تاریخ برگزاری

این کنفرانس بصورت بین المللی و طی دو روز در تاریخ های 1400/9/10 الی 1400/9/11 در دو بخش زمانی صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.

روش تدوین مقاله

راهنمای نگارش چکیده.docx (19/00 kb)

راهنمای نگارش چکیده مقاله

 

لطفا به نکات زیر دقت شود:

پیش از ارسال چکیده مقاله لازم است ابتدا با مراجعه به قسمت "ورود و ثبت نام"، واقع در صفحه اصلی وب سایت به عنوان کاربر ثبت نام نمایید.

قبل از اقدام به ارسال چکیده مقاله، ابتدا الگوی نگارش چکیده را در همین فایل مطالعه نموده و چکیده خود را دقیقاً منطبق با این الگو آماده کنید.

چکیده تنها به زبان انگیسی نوشته و ارسال شود.

هر دو فایل Word و PDF چکیده را ارسال نمایید.

اگر کاربر ثبت نام کننده بیش از یک مقاله ارسال نماید، به ازای هر مقاله اضافی مبلغی دریافت می گردد که در قسمت هزینه ثبت نام ذکر شده است. هر فرد می تواند حداکثر 3 خلاصه مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای کنفرانس ارسال نماید.

مقاله الزاما باید توسط ارئه دهنده و یا نویسنده مسئول در سایت کنفرانس ثبت شود. مسئولیت صحت مطالب بر عهده نگارنده یا نگارندگان مقاله است.

از ارسال مقالاتی که قبلا یا همزمان به همایش­های دیگر ارسال شده است، خودداری فرمایید.

تمامی خلاصه مقالات در بخش اصلی کنفرانس، به صورت PDF در کتابچه خلاصه مقالات کنفرانس و همچنین سایت کنفرانس و انجمن‌های علمی همکار ارائه خواهد شد.

براساس تصمیم کمیته علمی کنفرانس، مقالات به دو صورت سخنرانی و یا پوستر ارائه خواهند شد. بر حسب بین المللی بودن کنفرانس و حضور مهمانان خارجی، مقالاتی که برای ارائه به صورت سخنرانی یا پوستر انتخاب شده اند، باید به زبان انگلیسی ارائه شوند.

گواهی مقالاتی که در مرحله داوری تایید شده، و در کنفرانس به نحوه مطلوب ارائه شده باشند (به صورت سخنرانی یا پوستر) فقط به نام ارائه دهنده صادر می شود و نام سایر نویسندگان اعم از نویسنده مسئول و نویسنده اول نیز در گواهی ذکر می شود. گواهی مقالات به زبان انگلیسی در قالب PDF به ایمیل نویسنده مسئول ارسال می شود.

در موارد خاص برای دانشجویانی که به دلیل دفاع از پایان نامه یا رساله خود نیاز به گواهی پذیرش قبل از برگزاری همایش دارند، در صورت انجام داوری و پذیرش، گواهی پذیرش مقاله با دریافت هزینه جداگانه (50 هزار تومان) صادر و به ایمیل ایشان ارسال می شود.

دبیرخانه کنفرانس از پذیرش مقالات مروری در بخش اصلی کنفرانس معذور است. دانشجویانی که علاقه به ارسال خلاصه مقالات مروری پیرامون یکی از محورهای کنفرانس را دارند، می توانند به بخش جشنواره دانشجویی کنفرانس در همین سایت، مراجعه کنند و پس از مطالعه دقیق شرایط ارسال، اقدام نمایند.

چکیده دریافتی می­بایست از بیانی شیوا و منسجم برخوردار بوده و فاقد هر گونه اشکالات نگارشی و املایی باشد. متن خلاصه مقاله باید به صورت تراز از دو طرف (Justified) تنظیم شود.

چکیده مقاله باید در چارچوب محورهای علمی کنفرانس باشد و عنوان آن گویا و بیانگر یافته­های اصلی پژوهش انجام شده باشد. چکیده باید شامل هدف پژوهش، روش کار، نتایج پژوهش و بحث مختصر مبتنی بر داده­های به دست آمده و در ارتباط با سوال پژوهش باشد. برای نگارش خلاصه مقاله لازم نیست در چکیده جدول یا عکس قرار داده شود.

عنوان خلاصه مقاله از حداکثر 15 واژه تشکیل شود و بصورت وسط چین نوشته شود.

اسامی نویسندگان با یک سطر فاصله از عنوان مقاله و بصورت وسط چین نوشته شود. ترتیب نوشتن اسامی بصورت نام و نام خانوادگی باشد. ارائه‌دهنده مقاله، فرد ثبت‌نام کننده در سایت و نفر اول خواهد بود. دقت شود که گواهی شرکت در کنفرانس نیز به نام فرد ثبت نام کننده صادر خواهد شد. زیر نام نویسندة ارائه دهندة مقاله (فردی که در وب سایت کنفرانس ثبت نام کرده است) خط کشیده شود. نام نویسندة مسئول با ستاره مشخص شود.

نوشتن آدرس محل کار نویسنده در ذیل اسامی نویسندگان، صرفاً برای ارائه‌دهنده مقاله (فرد ثبت‌نام کننده در سایت) الزامی است.

کلیدواژه ها شامل حداکثر 5 کلیدواژه باشند که با ویرگول از هم جدا شوند و با یک سطر فاصله زیر چکیده قرار بگیرند.

 

 

Title (size 12 Bold TIMES NEW ROMAN)

 

First authors full name 1, Second author,…. (Size 11 Bold, TIMES NEW ROMAN)

 

1 Affiliation (size 10 TIMES NEW ROMAN)

 

* Email of Corresponding Author (size 10 Times New Roman)

 

Abstract (minimum 200 words, maximum 250 words, size 12 Times New Roman)

 

Key Words: (5 words, size 10 Times New Roman)

 

 

 

پوستر کنفرانس
تماس با ما
تلفن ثابت
نمابر

035-38210644

ایمیل

genetics@confs.yazd.ac.ir

آدرس

یزد، دانشگاه یزد، گروه زیست شناسی

پوستر کارگاه ها
روز شمار همایش
تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله:دانشگاه یزد