ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .روزهای باقیمانده تا کنفرانس
تا روز برگزاری همایش :جشنواره دانشجویی

بخش جشنواره دانشجویی در کنفرانس بین المللی ژنتیک و ژنومیکس انسانی، به عنوان بخش جانبی این کنفرانس، با این هدف برگزار می شود که دانشجویان و محققین علاقمندی که در زمینه ها و محورهای مورد نظر کنفرانس، تحقیقات نظری و پژوهش های به روزی را انجام داده اند نیز بتوانند با ارایه خلاصه مقالات مروری در این کنفرانس شرکت کنند.

لطفا به نکات زیر دقت شود:

پیش از ارسال چکیده مقاله لازم است ابتدا با مراجعه به قسمت "ورود و ثبت نام"، واقع در صفحه اصلی وب سایت به عنوان کاربر ثبت نام نمایید.

قبل از اقدام به ارسال چکیده مقاله، ابتدا الگوی نگارش چکیده را در همین فایل مطالعه نموده و چکیده خود را دقیقاً منطبق با این الگو آماده کنید.

چکیده تنها به زبان انگیسی نوشته و ارسال شود.

هر دو فایل Word و PDF چکیده را ارسال نمایید.

اگر کاربر ثبت نام کننده بیش از یک مقاله ارسال نماید، به ازای هر مقاله اضافی مبلغی دریافت می گردد که در قسمت هزینه ثبت نام ذکر شده است. هر فرد می تواند حداکثر 3 خلاصه مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای کنفرانس ارسال نماید.

مقاله الزاما باید توسط ارئه دهنده و یا نویسنده مسئول در سایت کنفرانس ثبت شود. مسئولیت صحت مطالب بر عهده نگارنده یا نگارندگان مقاله است.

از ارسال مقالاتی که قبلا یا همزمان به همایش­های دیگر ارسال شده است، خودداری فرمایید.

در این بخش دانشجویان می توانند یک یا چند خلاصه مقاله به زبان انگلیسی (ویرایش شده) با تعداد کلمات حداقل 200 و حداکثر 250 کلمه به همراه 5 کلمه کلیدی، را طبق الگوی نگارش خلاصه مقالات که در ذیل نوشته شده است، نگارش کرده و پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، برای دبیرخانه کنفرانس بصورت آنلاین ارسال نمایند. چکیده دریافتی می بایست از بیانی شیوا و منسجم برخوردار بوده و فاقد هر گونه اشکالات نگارشی و املایی باشد. متن خلاصه مقاله باید به صورت تراز از دو طرف (Justified) تنظیم شود.

چکیده مقاله باید در چارچوب محورهای علمی کنفرانس باشد و عنوان آن گویا و بیانگر یافته­های اصلی پژوهش انجام شده باشد. برای نگارش خلاصه مقاله لازم نیست در چکیده جدول یا عکس قرار داده شود.

عنوان خلاصه مقاله از حداکثر 15 واژه تشکیل شود و بصورت وسط چین نوشته شود.

اسامی نویسندگان با یک سطر فاصله از عنوان مقاله و بصورت وسط چین نوشته شود. ترتیب نوشتن اسامی بصورت نام و نام خانوادگی باشد. ارائه‌دهنده مقاله، فرد ثبت‌نام کننده در سایت و نفر اول خواهد بود. دقت شود که گواهی شرکت در کنفرانس نیز به نام فرد ثبت نام کننده صادر خواهد شد. زیر نام نویسندة ارائه دهندة مقاله (فردی که در وب سایت کنفرانس ثبت نام کرده است) خط کشیده شود.

نوشتن آدرس محل کار نویسنده در ذیل اسامی نویسندگان، صرفاً برای ارائه‌دهنده مقاله (فرد ثبت‌نام کننده در سایت) الزامی است.

کلیدواژه ها شامل حداکثر 5 کلیدواژه باشند که با ویرگول از هم جدا شوند و با یک سطر فاصله زیر چکیده قرار بگیرند.

خلاصه مقالات ارسالی براساس جذابیت انتخاب موضوع، نگارش صحیح و کامل بودن مراحل ثبت نام، داوری خواهند شد و نتیجه داوری به ایمیل نویسنده اول (که همان نویسنده مسئول مقاله و در واقع همان فرد ارایه دهنده است) ارسال خواهد شد.

بعد از پذیرش خلاصه مقاله توسط داوران کنفرانس، لازم است نویسنده مسئول اقدام به تهیه فایل پوستر الکترونیکی یک صفحه ای مطابق با الگوی تهیه پوستر در سایت کنفرانس نماید و فایل را بصورت pdf برای دبیرخانه ارسال نماید. در دو روز برگزاری کنفرانس، پوسترهای پذیرفته شده در سایت کنفرانس، قابل مشاهده خواهد بود.

پس از اتمام کنفرانس، گواهی حضور و ارایه مقاله در کنفرانس، برای نویسنده اول ( همان نویسنده مسئول) ارسال خواهد شد و خلاصه مقالات در قالب یک کتابچه به صورت pdf در دسترس نویسندگان قرار خواهد گرفت.  

 

Title (size 12 Bold TIMES NEW ROMAN)

 

First authors full name 1, Second author,…. (Size 11 Bold, TIMES NEW ROMAN)

 

1 Affiliation (size 10 TIMES NEW ROMAN)

 Email of Corresponding Author (size 10 Times New Roman)

Abstract (minimum 200 words, maximum 250 words, size 12 Times New Roman)

Key Words: (5 words, size 10 Times New Roman)

 

برای پرداخت هزینه وارد لینک زیر شده و نوع کاربری را دانشجویان و بابت را هزینه شرکت در جشنواره دانشجویی کنفرانس ژنتیک و ژنومیکس انسانی انتخاب نمایید و سپس تصویر فیش واریزی را از طریق پنل کاربری و گزینه ارسال مدرک، ارسال نماییید.

https://yazd.ac.ir/epay/confs

 

مسئول بخش جشنواره دانشجویی کنفرانس بین المللی ژنتیک و ژنومیکس انسانی:

آقای احسان اسدی: دانشجوی کارشناسی رشته سلولی-مولکولی، گروه زیست شناسی، دانشگاه یزد              

راه های ارتباطی:

شماره واتساپ 09034639169

آیدی تلگرام: yazdgenetics00@

صفحه اینستاگرام: yazdgenetics@

 

پوستر کنفرانس
تماس با ما
تلفن ثابت

09900642374

نمابر

035-38210644

ایمیل

genetics@confs.yazd.ac.ir

آدرس

یزد، دانشگاه یزد، گروه زیست شناسی

پوستر کارگاه ها
دانشگاه یزد