ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .روزهای باقیمانده تا کنفرانس
تا روز برگزاری همایش :جشنواره تجاری سازی ایده ها و دستاوردها

جشنواره تجاری سازی ایده ها و دستاوردها در حوزه ژنتیک همراه با معرفی افراد موفق

به استحضار می رساند برای اولین بار، دانشگاه یزد و انجمن ملی ژنتیک با همکاری و مشارکت دانشگاه آلگارو در کشور پرتغال و دانشگاه سچینوف روسیه، با هدف گردهم آوردن دانشمندان برجسته دانشگاهی، محققان، پژوهشگران و دانشجویان داخل و خارج کشور برای تبادل و به اشتراک گذاشتن تجربیات و نتایج تحقیقات آنها در مورد همه جنبه های ژنتیک و ژنومیک انسانی، قصد برگزاری "کنفرانس بین المللی ژنتیک و ژنومیک انسانی : International Conference on Genetics and Human Genomics" را در تاریخ های 10 و 11 آذر 1400 دارد. ضرورت برگزاری این کنفرانس، فراهم کردن یک بستر میان رشته ای ویژه برای محققان، پزشکان، و دانشجویان مرتبط به علم ژنتیک و ژنومیکس، جهت ارائه و بحث در مورد جدیدترین نوآوری ها، روندها، نگرانی ها و همچنین چالش های عملی موجود و راه حل های پذیرفته شده در زمینه های بیماری های ژنتیکی است.

از این رو، در این کنفرانس یک بخش تجاری سازی ایده ها و طرح های پژوهشی و معرفی شرکت ها، صندوق های پژوهشی و فناوری و استارتاپ های موفق نیز در قالب تیزر های 2 دقیقه ای بین بخش های سخنرانی کنفرانس و فیلم های معرفی 20 دقیقه ای (Success story) در بخش جشنواره تجاری سازی گنجانده شده است. این برنامه طی دو روز، در تاریخ های 6 و 7 آذر 1400 با عنوان ژنتیک و بازار از ساعت 12 الی 20 بصورت مجازی و در بسترهای Sky Room و آپارات در حمایت و معرفی شرکت ها و صندوق های نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

با توجه به پیشینه موفق محققین و پژوهشگران ایرانی در این زمینه، مفتخر خواهیم بود جهت شرکت و معرفی شرکت ها، صندوق های پژوهشی و فناوری و استارتاپ های موفق در این کنفرانس بین المللی همکاری کنیم و از آنجا که مشارکت در این کنفرانس برای پژوهشگران و مدیران علمی و پژوهشی کشور، فرصت مغتنمی خواهد بود، امیدواریم برگزاری چنین کنفرانس مشترکی بین دانشگاه یزد، انجمن ملی ژنتیک ایران و دانشگاه آلگارو پرتغال بتواند در پیشبرد اهداف توسعه علمی- آموزشی کشور مفید باشد و زمینه ساز ارتقای سرمایه های علمی و پژوهشی ایران در حوزه های مرتبط باشد. ضمنا شرکت تمام علاقمندان و دانشجویان محترم جهت آشنایی با سرامدان نوآوری و مشاهده فیلم های معرفی و داستان موفقیت آنان، در بخش جشنواره تجاری سازی آزاد و رایگان خواهد بود.

ایمیل کنفرانس: genetics@confs.yazd.ac.ir 

 

 

پوستر کنفرانس
تماس با ما
تلفن ثابت

09900642374

نمابر

035-38210644

ایمیل

genetics@confs.yazd.ac.ir

آدرس

یزد، دانشگاه یزد، گروه زیست شناسی

پوستر کارگاه ها
دانشگاه یزد