ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .روزهای باقیمانده تا کنفرانس
تا روز برگزاری همایش :لینک پرداخت

پژوهشگران محترم توجه نمایند جهت پرداخت هزینه های کنفرانس مانند هزینه ارسال مقاله یا شرکت در کنفرانس از لینک زیر استفاده نمایید. 

https://yazd.ac.ir/epay/confs 

لازم به ذکر است که پرداخت هزینه از طریق پنل کاربری به دلیل مشکلات فنی امکان پذیر نیست و فقط میتوانید از لینک بالا استفاده نمایید.

پس از ثبت مقاله، مانند تصویر زیر، در قسمت "مقالات من" بخشی ایجاد می شود که میتوانید از طریق گزینه "ارسال مدرک"، عکس رسید پرداخت را ارسال نمایید. بدون ارسال مدرک، مقاله برای داوری ارسال نخواهد شد.

 

برای پرداخت در جشنواره دانشجویی، همانند عکس زیر، در لینک گفته شده، نوع کاربری را دانشجویان و بابت را هزینه شرکت در جشنواره دانشجویی کنفرانس ژنتیک و ژنومیکس انسانی انتخاب نمایید

توجه: شرکت کنندگان محترمی که فقط درخواست صدور گواهی شرکت در کنفرانس را دارند و قصد ثبت مقاله ندارند باید عکس رسید پرداخت هزینه را به آدرس ایمیل کنفرانس ایمیل نمایند زیرا بدون ثبت مقاله گزینه ارسال مدرک در پنل کاربری ظاهر نمیشود و از آن طریق عکس رسید قابل ارسال نیست. 

پوستر کنفرانس
تماس با ما
تلفن ثابت

09900642374

نمابر

035-38210644

ایمیل

genetics@confs.yazd.ac.ir

آدرس

یزد، دانشگاه یزد، گروه زیست شناسی

پوستر کارگاه ها
دانشگاه یزد